https://www.traditionrolex.com/10

Prodej a servis zemědělské techniky

Nabízíme servis a prodej zemědělské, lesnické a komunální techniky. Prodáváme traktory značky FarmtracSolis a Belarus + příslušenství.

 

Firma TK-AGRO s.r.o. existuje na trhu již přes 20 let. Od začátku se firma zabývá prodejem a servisem traktorů JCB Fastrac a manipulátoru JCB. Dále se firma zaměřila pícninářskou techniku značky Krone a Fella, na které do dnešního dne děláme prodej a servis. Po několika letech se firma zaměřila více na traktory značky Farmtrac, Solis a Belarus. V naší nabídce dále najdete široké příslušenství jako jsou čelní nakladače a jejich adaptéry od firmy Intertech a nově přidanou transportní techniku PALAZ.

Začátky společnosti Farmtrac se datují od roku 2000. Výrobu společnost zahájila ve vlastní továrně v polském městě Mrągowo. Od skromných začátků se společnost vyšvihla až k statusu největšího tuzemského výrobce zemědělských traktorů. Filozofií společnosti byla vždy jednoduchost a spolehlivost díky minimu elektroniky. V současné době je v nabídce více než 20 typů traktorů.

 

Kompletní nabídka traktorů Farmtrac

Výrobcem traktorů Solis  je skupina Sonalika. Jedná se o předního producenta zemědělských traktorů a přídavného zařízení v Indii, s historií sahající až do roku 1969. Patří mezi největší tři výrobce traktorů v Indii (s 15% podílem na trhu) a je to nejlepší výrobce s jedním výrobním závodem, ve kterém vyrobí 100 000 traktorů za rok.

Společnost sídlí v Novém Dillí a traktory vyváží do celého světa pod značkami Sonalika, Sonalika International, Ceres, Landini a zejména Solis. Značka Solis je určena pro traktory navržené a vyráběné specificky pro evropský  a severoamerický trh. Traktory sjíždějí z linky z výrobního závodu v indickém Hoshiarpuru.

 

Kompletní nabídka traktorů Solis

Solis

 

 


Belarus

Traktory Belarus se vyrábějí v Minském traktorovém závodu (MTZ) od roku svého založení (1946) vyrobil více jak 3 mil. traktorů. V současné době v MTZ pracuje přes 20 tisíc lidí. MTZ dodává traktory do 105 zemi světa téměř na všech kontinentech - Severní a Jižní Amerika, Evropa, Afrika, Asie, Austrálie, což odpovídá 8 - 10 % světové produkce traktorů. MTZ se stal prvním a zároveň jediným podnikem v zemích bývalého SSSR, který certifikoval všechny typy svých traktorů v Silsoe Institute (Velká Británie). V květnu roku 2000 výrobce obdržel certifikát ISO 9001 v oblasti "Navrhování a výroba traktorů" - což znamená, že MTZ má zavedeny systémy managementu kontroly jakosti na úrovni mezinárodních standardů EU.

 

Kompletní nabídka traktorů Belarus

SPOLUPRACUJEME

Společnost ZEMI BUILDING MACHINES a.s. je oficiálním a výhradním distributorem traktorů Solis pro Českou republiku.

 

Solis

Společnost se zabývá dovozem zemědělské, stavební a dopravní techniky především z Běloruska v sortimentu má také nabídku traktorů Belarus.

 

Belarus

Agrotechnika Vaněk s.r.o. působí na trhu od roku 1994. Dnes patří mezi významné prodejce zemědělské a lesní techniky v České a Slovenské republice.  

Agrotechnika

Firma Intertech je výrobcem širokého sortimentu čelních nakladačů a více než 200 zemědělských strojů.

 

 

 

Firma PALAZ je výrobcem široké nabídky transportní techniky - přívěsy, návěsy, rozmetadla a další.

https://www.traditionrolex.com/10


Copyright ? 2011 - 2024 TK-AGRO s.r.o. | prodej a servis zem. techniky | www.tk-agro.cz

https://www.traditionrolex.com/10